Tvorba webových stránek

logo rucenavic.cz

Využijte zcela zdarma nezávaznou konzultaci.

Rádi Vám vysvětlíme pojmy:(SEO; webhosting; katalogizace; doména atp.) tak, abyste si sami udělali představu o potřebách Vašich nových webových stránek. Zdarma předvedeme grafický návrh a kalkulaci ceny. V balíčku "Vše v jednom" nabízíme kompletní řešení!

Jaké webové stránky?

Nabízíme tvorbu webových stránek zpravidla pro živnostníky, ale v praxi uspokojíme i náročné zákazníky. Tvořímé samostatné webové stránky, nebo Vám zpracujeme celý Váš web na klíč. Od výběru domény, přes návrh a tworbu webových stránek, seo optimalizaci, webhosting až po správu, údržbu a zálohování dat.

Každý má jiné nároky a jiný vkus. Můžete si nechat vytvořit jednoduché a laciné webové stránky, nebo naopak velmi složité a samozřejmě dražší. Tvoříme webové stránky dle potřeb a  představ zákazníka, prostě na míru.

Pro živnostníky doporučujeme jednodušší webové stránky, např. z balíčku Vše v jednom. Při hledání služby nebo řemesla na internetu je důležité být viděn. Tak si každý živnostník rozšíří množinu zákazníků nad okruh svých známých. Za málo peněz hodně muziky (zákazníků).

Webdesign

Webdesing a grafiku provádíme podle představ zákazníka. Doporučíme základní desing webové stránky a připravíme grafický návrh, který schvaluje zákazník. Teprve po odsouhlasení webové grafiky nakódujeme šablonu webových stránek a vytvoříme funkční model.

Redesign

Máte vlastní webové stránky se kterými nejste spokojeni? Máte vlastní webové eStránky plné nežádoucí reklamy? Máme pro Vás řešení. Provedeme redesign Vašich současných stránek tak, aby splňovaly Vaše očekávání a potřeby bez reklam.

Fotografie a prezentace

Máte zajímavou provozovnu nebo výrobky které chcete prezentovat na webu? Profesionální fotograf pořídí poutavé fotografie exteriéru, interiéru nebo produktů a tyto zapracujeme do Vašich webových stránek.

Při větším množství fotografií vytvoříme webovou fotogalerii, nebo webové virtuální prohlídky Vašich prostor s pokrytím až 360°.

seo optimalizace

seo optimalizace webových stránek je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Lidově řečeno: "SEO nás umístí na určitou pozici ve vyhledávání vůči ostatním webovým stránkám a hlavně oproti konkurenci."

Proto SEO optimalizaci v základu vytváříme již při kódování webových stránek, nebo při redesignu. Pokud máte vlastní webové stránky a potřebujete pouze seo optimalizaci, "postrčit dopředu" kontaktujte nás.

Webhosting

Webhosting je "umístění webových stránek na spolehlivém serveru. Vaše webové stránky umístíme na Váš stávající webhosting, nebo zřídíme nový prostor na serveru. Při využití balíčku Vše v jednom, máte hosting zajištěn.

Balíčky - Vše v jednom

Webové stránky RUCENAVÍC - MINI

Balíček "MINI" je nejnižší produkt naší nabídky, nicméně obsahuje vše podstatné pro plnohodnotnou funkci webových stránek! Webová stránka je dhtml se šablonou css, >webhosting má kapacitu 200 Mb, doména je III. řádu "www.vasefirma.rucenavic.cz", samozřejmostí je základní SEO optimalizace a zavedení do katalogů.

Webové stránky RUCENAVÍC - STANDARD

Balíček "STANDARD" je nejrozšířenější produkt naší nabídky! Webová stránka je dhtml se šablonou css, webhosting má kapacitu 500 Mb, doména je II. řádu "www.vasefirma.cz", samozřejmostí je standardní SEO optimalizace a zavedení do katalogů.

Webové stránky RUCENAVÍC - MAXI

Balíček "MAXI" je nejvyšší produkt naší nabídky a obsahuje individuální požadavky zákazníka Webová stránka je dhtml se šablonou css, webhosting má kapacitu 1000Mb, doména je II. řádu www.vasefirma.cz, samozřejmostí je maximální SEO optimalizace a zavedení do katalogů. Navíc jsou do webových stránek implementovány fotografie, statistiky, kalendáře, blogy aj., dle požadavku zákazníka.

Webové stránky RUCENAVÍC - MIX

Variabilní nabídla dle požadavku zákazníka. Zde si můžete vybrat mix z výše uvedených stránek, nebo Vám Webové stránky připravíme přesně podle Vašich požadavků. Cena je zde kalkulována podle náročnosti a složitosti individuálního požadavku.