Katalogizace webových stránek

Proč se zaregistrovat do katalogů vyhledávačů?

Jednoduše proto, aby vyhledávače o Vaší stránce věděli. Když vyhledávače o Vaší webové stránce vědí, mohou ji vyhodnotit a umístit na nějakou pozici v rámci vyhledávání dle klíčových slov. Viz optimalizace. Pokud Vaše stránka nebude zavedena do vyhledávačů, jen obtížně ji budou v záplavě internetu vyhledávače hledat.

SEO nástroje - optimalizace RUCENAVÍC

Jak se dostat na přední stránky vyhledávače? Využijte RUCENAVÍC

logo rucenavic.cz

Aby byla konkrétní webová stránka vyhledávačem umístěna na přední pozice, musí být tzv. optimalizována. Optimalizace je souhrn procesů a událostí tvořících webovou stránku, včetně chyb. Vyhledávače na základě složitých algoritmů (každý jinak) vyhodnocují jednotlivé položky stránky a ohodnotí je ranky. Výsledkem je součet bodů (včetně trestných), podle kterých vyhledávač zařadí Vaši webovou stránku na určité pořadí. Samotná optimalizace webových stránek je žádaný a náročný proces! Nikdo Vám nezaručí 1. místo, ale první strana je veliký úspěch! Je to v podstatě významná forma reklamy.

SEO optimalizace RUCENAVÍC: Balíček

Naše balíčky webových stránek Vše v jednom (MINI, STANDARD, MAXI, MIX) mají již základní SEO optimalizaci zahrnutu v ceně. Jedná se o základ, který Vaše stránky posune z propadliště internetu až 5 stránku, podle síly konkurenčního prostředí. A to vše v základní ceně. Za další posunutí do předních pozic si budete muset připlatit.

SEO optimalizace RUCENAVÍC: Vaše stávající stránky

Pokud se Vaše stávající stránky neumisťují na předních stránkách vyhledávačů, nevadí. Provedeme analýzu Vašich stránek, analýzu webu konkurence, navrhneme řešení, provedeme SEO optimalizaci a stránky umístíme na přední pozice vyhledávačů, podle Vašich představ.

Garantovaná SEO optimalizace RUCENAVÍC

Po vámi zvolenou dobu umístíme Vaše stránky na TOP 10, (mezi prvních 10) u nejrozšířenějších vyhledávačů. Každý den budeme sledovat umístění a opět optimalizovat, aby bylo garantováno umístění mezi nejlepší desítkou! Za dny, kdy Vaše stránka nebude na TOP 10, neplatíte nic za optimalizaci.